halleluyeah

Başlangıç » Muzik » U2 Türkiye’de

U2 Türkiye’de

“Günaydın” dediğinizi duyar gibiyim. Hemen sazan gibi atlamayın, biz de biliyoruz.  Konsere daha 1 sene olmasına rağmen Red Zone bölümü satıldı. Bu konsere U2 hayranı olan olmayan herkesin gelmesi gerekiyor. Bir kere bu adamlar Türkiye’ye bundan sonra gelmeyeceklerdir. Ayrıca bu hayatınız boyunca görebileceğiniz en atraksiyonlu konser olacaktır. Hele de alt grup (!) olarak “Muse”un çıkması ihtimali olan konserden alınacak haz tarif edilemez boyutlarda olacaktır.

Konser hakkında çok merak ettiğim 2 şey var. Biri “Muse” gelecek mi, ikincisi Zagreb’de kurdukları zımbırtıyı buraya da getirecekler mi. Zımbırtı dediğime bakmayın tam olarak şöyle birşey kendisi;

Bu sahne sistemi Türk seyircisinin önüne gelirse neler olabilir tahmin etmek zor olmasa gerek. Geçen seneki Metallica konserinde Meksika dalgası yapanlar burda kanatlanıp uçabilirler, kafa göz yarıp dağıtabilirler, grubu esir alabilirler benden demesi. Söylenenlere göre diğer sahnelerin de bundan çok farkı yokmuş ama bu sahneyi kurmak bile milyon dolarlar alıyormuş.
Yeterli kapasitesi olan Olimpiyat Stadyumunda olacak konser. Bir de Ralli ile çakışıyormuş. Aynı günlerde ralliseverler de U2 dinlemeye gelebilecekse ortalık yıkılacak demektir. Olimpiyat Stadına giden yollar da düzeltilirse demeyin keyfimize.
Muse un The Resistance’ını canlı dinlemeyi çok istiyorum. Bize bu şansı vermesi gereken organizatörlere de sesleniyorum :). neyse uzadı bu yazı, bir muse bir de u2 single’ı ile bitirelim.
U2-Magnificent

Muse-Uprising


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: